Motosiklet Gelişim Merkezi

Motosiklet kullanıcıları için gerekli olan tüm teorik ve pratik bilgilerin Honda Gelişim Sistemi doğrultusunda aktarıldığı adrestir. Burada tüm gelişim çalışmalarının amacı, başlangıç olarak motosiklete uzun yıllar nasıl keyifli ve tedbirli olarak bineceğiniz konusunda olmazsa olmaz bilgileri Honda güvencesiyle vermektir.

Sahip olduğu bilgi ve deneyimle, 40 yılda 6.000.000'dan fazla sayıda katılımcıya tedbirli kullanım çalışmaları sağlayan Honda, dünya çapında 18 ülkede 33 merkezde, gelişim çalışmaları alanındaki faaliyetini sürdürmektedir.

HONDA TÜRKİYE MOTOSİKLET GELİŞİM MERKEZİ

Türkiye´de ise 2005 yılının nisan ayında faaliyete geçen Motosiklet Gelişim Merkezi, aralık ayının başına kadar sürdürmüş olduğu çalışmaların tümünü gösterilen yoğun ilgi sonucu tam kapasite olarak gerçekleştirmiştir. 2006 yılında çalışma pistinin yüzölçümü 2800m2´den 4480m2´ye büyütülmüş ve kapasite artırılarak daha fazla kişiye gelişim çalışması vermek amaçlanmıştır. Ayrıca etrafında oluşturulan özel alanla gerekli tedbirler alınmıştır.

Konuya hakim uzmanlar ile 4 farklı seviyede çalışma vermeye başlayan merkezimiz, 2006 yılında ilk kez yolculu kullanım çalışmasını içeriğine dahil etmiştir.