Motosiklet Eğitim Merkezi

Motosiklet kullanıcıları için gerekli olan tüm teorik ve pratik bilgilerin Honda Eğitim Sistemi doğrultusunda aktarıldığı adrestir. Bu eğitim temel olarak motosiklete uzun yıllar nasıl keyifle ve güvenle bineceğiniz konusunda olmazsa olmaz bilgileri Honda güvencesiyle verir.

Sahip olduğu bilgi ve deneyimle, 40 yılda 6.000.000'dan fazla sayıda kişiye güvenli sürüş eğitimi sağlayan Honda, dünya çapında 18 ülkede 33 merkezde, sürüş eğitimi alanındaki faaliyetini sürdürmektedir.

HONDA TÜRKİYE MOTOSİKLET EĞİTİM MERKEZİ

Türkiye´de ise 2005 yılının Nisan ayında faaliyete geçen Motosiklet Eğitim Merkezi, Aralık ayının başına kadar sürdürmüş olduğu eğitimlerin tümünü gösterilen yoğun ilgi sonucu tam kapasite olarak gerçekleştirmiştir. 2006 yılında eğitim pistinin yüzölçümü 2800m2´den 4480m2´ye büyütülmüş ve kapasite artırılarak daha fazla kişiye eğitim vermek amaçlanmıştır . Ayrıca etrafında güvenlik alanı oluşturulmuş ve gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır.

Konusunda uzmanlaşmış eğitmenleri ile 4 farklı seviyede eğitim vermeye başlayan merkezimiz, 2006 yılında ilk kez yolculu sürüş eğitimini programına dahil etmiştir.