Ulaşım

Adres

Şekerpınar Mh. Yanyol Sk. No:1 Çayırova, 41420 Kocaeli, Turkey

İletişim: 0(262) 648 87 76
Fabrika İletişim: 0(262) 648 87 00

 

Çalışma günleri sabah 07:15'te Taksim Atatürk Kültür Merkezi önünden ve 07:55’te Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi önünden çalışma merkezimize servis kalkacak ve çalışma sonrasında da aynı noktalara doğru hareket edecektir. Kayıt esnasında seçilen servislerle ilgili değişiklik yapılması istendiğinde çalışma tarihinden 1-2 gün önce tarafımıza bilgi verilmesi rica olunur. Kendi olanakları ile geleceklerin çalışma günü saat 09:00´da Motosiklet Gelişim Merkezi´ne ulaşmış olmalarını rica ediyoruz.

E-5'ten geliş

İstanbul´dan gelirken Kocaeli il sınırını geçer geçmez Yenimahalle sapağından ayrılın. Kocaeli tarafından gelirken ise yine Yenimahalle ve İstanbul Park oklarının olduğu sapaktan ayrılın. TEM istikametinde giderken Yenimahalle çıkışından sonra ilk çıkış olan GOSB sapağından sapın ve 200m kadar ilerideki trafik ışıklarının ve İstanbul Park, GOSB, TOSB, İTOSB tabelalarının olduğu göbekten sola dönün. TEM üzerindeki köprüden geçtikten sonra solda Honda Türkiye A.Ş´yi göreceksiniz. Yolun karşısına, yani geliş istikametine geçmek için yukarıya doğru dümdüz devam edip Mollafenari sapağından sonraki sapaktan; İstanbul, İTOSB, Akfırat oklarının olduğu noktadan ayrılıp köprünün üzerinden geldiğiniz yönün tam tersi yöne bağlanın ve aşağıya doğru devam edin. Çelik Motor’un önünden sağa saparak Honda Türkiye A.Ş.´nin kapısına ulaşacaksınız.

TEM´den geliş

TEM´de İstanbul-Kocaeli il sınırı yakınındaki Şekerpınar - Çayırova - Darıca - Eskihisar sapağından ayrılın ve gişeleri geçin. Gişelerden sonra ikinci sapak olan İstanbul Park-GOSB sapağından ayrılın ve sizi bağladığı yola çıktıktan sonra 200m kadar ilerideki trafik ışıklarının ve İstanbul Park, GOSB, TOSB, İTOSB tabelalarının olduğu ilk göbekten sola dönün. TEM üzerindeki köprüden geçtikten sonra solda Honda Türkiye A.Ş´yi göreceksiniz. Yolun karşısına, yani geliş istikametine geçmek için yukarıya doğru dümdüz devam edip Mollafenari sapağından sonraki sapaktan; İstanbul, İTOSB, Akfırat oklarının olduğu noktadan ayrılıp köprünün üzerinden geldiğiniz yönün tam tersi yöne bağlanın ve aşağıya doğru devam edin. Çelik Motor’un önünden sağa saparak Honda Türkiye A.Ş.´nin kapısına ulaşacaksınız.