İletişim

Tüm soru, fikir ve önerileriniz için bize e-posta yoluyla ulaşabilir,
iletişim numaramızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Eposta

bilgi@safetyturkiye.com

Adres

Şekerpınar Mh. Yanyol Sk. No:1

Çayırova, 41420

Kocaeli, Turkey

Sizi arayalım


Servis bilgisi:

Program günleri sabah 07:15'te Levent MetroCity AVM önünden ve saat 07:55'te Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi önünden program merkezimize servis kalkmaktadır. Program sonrasında da aynı noktalara doğru hareket edilecektir.

Kayıt esnasında seçilen servislerle ilgili değişiklik talebi için program tarihinden 1-2 gün önce tarafımıza bilgi verilmesi rica olunur. Kendi olanakları ile gelecek kişilerin program günü saat 09:00'da Motosiklet Gelişim Merkezi´ne ulaşmış olmalarını rica ederiz.

E-5'ten geliş

İstanbul´dan gelirken Kocaeli il sınırını geçince Yenimahalle sapağından ayrılın. Kocaeli tarafından gelirken ise yine Yenimahalle ve İstanbul Park oklarının olduğu sapaktan ayrılın. TEM istikametinde giderken Yenimahalle çıkışından sonra ilk çıkış olan GOSB sapağından sapın ve 200m kadar ilerideki trafik ışıklarının ve İstanbul Park, GOSB, TOSB, İTOSB tabelalarının olduğu göbekten sola dönün.

TEM üzerindeki köprüden geçtikten sonra solda Honda Türkiye A.Ş´yi göreceksiniz. Yolun karşısına, yani geliş istikametine geçmek için yukarıya doğru dümdüz devam edip Mollafenari sapağından sonraki sapaktan; İstanbul, İTOSB, Akfırat oklarının olduğu noktadan ayrılıp köprünün üzerinden geldiğiniz yönün tam tersi yöne bağlanın. Aşağıya doğru devam edin. Çelik Motor’un önünden sağa saptığınızda Honda Türkiye A.Ş.'nin kapısına ulaşacaksınız.

TEM'den geliş

TEM´de İstanbul-Kocaeli il sınırı yakınındaki Şekerpınar - Çayırova - Darıca - Eskihisar sapağından ayrılın ve gişeleri geçin. Gişelerden sonra ikinci sapak olan İstanbul Park-GOSB sapağından ayrılın ve sizi bağladığı yola çıktıktan sonra 200m kadar ilerideki trafik ışıklarının ve İstanbul Park, GOSB, TOSB, İTOSB tabelalarının olduğu ilk göbekten sola dönün. TEM üzerindeki köprüden geçtikten sonra solda Honda Türkiye A.Ş´yi göreceksiniz.

Yolun karşısına, yani geliş istikametine geçmek için yukarıya doğru dümdüz devam edip Mollafenari sapağından sonraki sapaktan; İstanbul, İTOSB, Akfırat oklarının olduğu noktadan ayrılıp köprünün üzerinden geldiğiniz yönün tam tersi yöne bağlanın ve aşağıya doğru devam edin. Çelik Motor'un önünden sağa saparak Honda Türkiye A.Ş.'nin kapısına ulaşacaksınız.