Programlarımız

Motosiklet ile tanıştığınız andan, tecrübeli bir sürücü olacağınız güne kadar
ihtiyaç duyacağınız her konuda sizi geliştirmek için global recrübe ile dizayn edildiler.

Offroad 1

OffRoad 1

Motosiklet tutkunuz off-road heyecanıyla birleşiyor! Adrenalin coşkusu, emniyet odaklı ilerleyişe dönüşüyor. Alanında uzman kadromuz ile ideal rotanızı çiziyoruz.

Seç > Seç >
Offroad 2

OffRoad 2

İleri seviye off road için gerekli dinamikler bir araya geliyor! Teorinin ötesine geçen üst düzey bir deneyime hazır mısınız? Uzmanlarımız, sınırlarınızın ötesine geçmeniz için yanınızda!

Seç > Seç >

GS3 Karma hazırlık
(Asfalt ve Toprak zemin)

Türkiyede bir ilk gene SafetyTurkiye’de. Aynı gün içerisinde hem toprak hemde asfalt üzerinde motosiklet kullanma imkanı bu çalışmamızda. Toprak üzerinde CRF 250L’ler ile asfalt üzerinde CB650F’ler ile çalışma yapacak, iki farklı zemini ve motorların farklarını deneyimleme imkanı bulacaksınız. Dolu dolu geçecek çalışmada toprak kullanımının, asfalt sürüşünüze faydalarını ilk elden deneyimleyeceksiniz.

Seç > Seç >
Motosiklet Başlangıç

Motosiklet Başlangıç

Teorik bilgiler, pratiğe dayalı etaplarla hayat buluyor! Heyecanın hız kesmediği motosiklet deneyimine hazır mısınız? Uzman kadromuz ve denge odaklı yöntemlerimizle rotanızı birlikte çiziyoruz.

Seç > Seç >
Scooter Başlangıç

Scooter Başlangıç

Scooter Tutkusuna Hoş Geldin!
Scooter eğitimimizde sadece scooter'ın gücünü değil, aynı zamanda keyifini de keşfedeceksin! Güvenli sürüş, teknik incelikler ve heyecan dolu deneyimlerle dolu bu yolculuğa seni davet ediyoruz.

Seç > Seç >
Gelişim Seviye 2-Hazırlık

Gelişim Seviye 2-Hazırlık

İleri bakış açısı için gerekli tüm dinamikler birleşiyor! Motosiklet deneyimi nitelikli ve emniyetli bir boyut kazanıyor. Hassas bir aşama olan hazırlık süreci üzerinde titizlikle duruyoruz.

Seç > Seç >

Gelişim Seviye 2

Doğru bilgiler, uzman görüşleri ve benzersiz bir heyecan! Motosiklet deneyiminiz güncel ve etkin bir perspektif kazanıyor. Profesyonel ekibimiz ve emniyetli yöntemlerimizle yanınızdayız.

Seç > Seç >
Gelişim Seviye 3-Hazırlık

Gelişim Seviye 3-Hazırlık

Motosiklet deneyimine değer katan pratikler sunuyoruz! Kontrol ve hakimiyet anlamında profesyonelleşme süreciniz başlıyor. Yetkin kadromuz ve etkin çalışma stilimizle yanınızdayız.

Seç > Seç >
Gelişim Seviye 3

Gelişim Seviye 3

Motosiklet tutkunuz, üst düzey performansla buluşuyor ! Büyük hacimli motosikletlerin dar alanda deneyimlendiği etaba hazır mısınız? Yetkin motosiklet kullanımına birlikte adım atıyoruz.

Seç > Seç >
Gelişim Seviye 4

Gelişim Seviye 4

Tecrübeleriniz üzerinde yükseleceğiniz etap sizleri bekliyor! Limitlerinizi zorlayacağınız etkili uygulamalara hazır mısınız? Deneyimli uzman kadromuz bu eşsiz serüvende sizlere eşlik ediyor!

Seç > Seç >
Yolculu Sürüş

Yolculu Sürüş

Motosiklet tutkunuz, sevdiklerinizle paylaşım keyfine dönüşüyor! Yolculu kullanım konusunda kendinizi geliştirmeye hazır mısınız? Alanında uzman kadromuz sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Seç > Seç >