Gelişim Seviye Çalışmaları

Uzmanlarımızla beraber gerçekleştirilen gelişim seviye çalışmaları
motosiklet tutkunuzu heyecan ve profesyonellikle harmanlıyor.

Gelişim Seviye 2-Hazırlık

İleri bakış açısı için gerekli tüm dinamikler birleşiyor! Motosiklet deneyimi nitelikli ve emniyetli bir boyut kazanıyor. Hassas bir aşama olan hazırlık süreci üzerinde titizlikle duruyoruz.

Seç > Seç >

Gelişim Seviye 2

Doğru bilgiler, uzman görüşleri ve benzersiz bir heyecan! Motosiklet deneyiminiz güncel ve etkin bir perspektif kazanıyor. Profesyonel ekibimiz ve emniyetli yöntemlerimizle yanınızdayız.

Seç > Seç >

Gelişim Seviye 3-Hazırlık

Motosiklet deneyimine değer katan pratikler sunuyoruz! Kontrol ve hakimiyet anlamında profesyonelleşme süreciniz başlıyor. Yetkin kadromuz ve etkin çalışma stilimizle yanınızdayız.

Seç > Seç >

GS3 Karma hazırlık
(Asfalt ve Toprak zemin)

Türkiyede bir ilk gene SafetyTurkiye’de. Aynı gün içerisinde hem toprak hemde asfalt üzerinde motosiklet kullanma imkanı bu çalışmamızda. Toprak üzerinde CRF 250L’ler ile asfalt üzerinde CB650F’ler ile çalışma yapacak, iki farklı zemini ve motorların farklarını deneyimleme imkanı bulacaksınız. Dolu dolu geçecek çalışmada toprak kullanımının, asfalt sürüşünüze faydalarını ilk elden deneyimleyeceksiniz.

Seç > Seç >

Gelişim Seviye 3

Motosiklet tutkunuz, üst düzey performansla buluşuyor ! Büyük hacimli motosikletlerin dar alanda deneyimlendiği etaba hazır mısınız? Yetkin motosiklet kullanımına birlikte adım atıyoruz.

Seç > Seç >

Gelişim Seviye 4

Tecrübeleriniz üzerinde yükseleceğiniz etap sizleri bekliyor! Limitlerinizi zorlayacağınız etkili uygulamalara hazır mısınız? Deneyimli uzman kadromuz bu eşsiz serüvende sizlere eşlik ediyor!

Seç > Seç >