Nihat TAŞKIN

1985 yılında İzmit'te doğdu. 2001 yılından beri aktif motosiklet kullanmakta olup kişisel eğitim aktivitelerine katılarak özellikle motosiklet alanında kendisini geliştirmiştir. Gerekli olan eğitmenlik eğitimini aldıktan sonra Honda motosiklet eğitim merkezinde 2016 yılından itibaren motosiklet eğitmeni olarak görev almaktadır.

Hakan AKKOL

19.12.1983 tarihinde Balıkesir’de dogdu.. Bisiklet ile ilk tanışmasını 7 yaşında gerçekleştirdi.Bisikletin verdigi özgürlügü tutkuyu  daha sonra motosiklet ile devam ettirdi. Motosiklet ile ilk tanışması ortaokul sonlarında başladı. 2007 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı. Motosiklet eğitmenlik eğitimini alarak güvenli sürüş eğitmeni oldu. Emniyet mensuplarına, Sağlık bakanlığı ilk yardım personeline, jandarma birimlerine eğitimler verdi. Yurt içi seyahatleriyle  güvenli ve ileri sürüş tekniklerini geliştirmek amacıyla birçok aktiviteye, turlara katılarak motosiklet tutkusunu hayat tarzına dönüştürdü.
Motosiklet kullanmayı her an öğrenmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu düşünerek kendini geliştirmek, yenilemek ve Honda Motosiklet Eğitim Merkezine gelen öğrencilere daha faydalı olabilmek adına halen çeşitli eğitimlere katılmaktadır. Motosiklet alanındaki yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.

Selim ERGEÇER

1982 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşta  başlayan iki teker sevdası  ailesinin desteği ile motosiklet sevdasına dönüştü. 2006 yılında Honda Türkiye'de güvenli şürüş eğitimi aldı.

2008 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı. Motosiklet eğitmenlik eğitimini aldıktan sonra güvenli sürüş eğitmeni olmaya hak kazandı ve eğitmenlik kariyerine başladı.

Birçok motosiklet gruplarıyla güvenli turlara katılarak motosiklet tutkusunu hayat tarzına dönüştürdü. Motosiklet kullanmayı her an öğrenmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu düşünerek kendini geliştirmek, yenilemek ve Honda Motosiklet Eğitim Merkezine gelen öğrencilerine daha faydalı olabilmek adına halen çeşitli eğitimlere katılmaktadır. Motosiklet alanındaki yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.

Tayfun GÜLHAN

1970 tarihinde Istanbul Arnavutköy'de doğdu. Altı yaşında bisikletle tanışmasıyla iki teker macerası başlamış olup, motosikletle ilk tecrübelerini ortaokul yıllarında yaşadı. 2004 yılına kadar yurt içi ve yurt dışında sayısız geziler yaparak değişik motosiklet kültürleriyle tanıştı. 

Gerek güvenli sürüş gerekse pist eğitimleri alarak kendisini geliştirdi. 

2004 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı ve Motosiklet Eğitmenlik eğitimini alarak Güvenli Sürüş Eğitmeni olmaya hak kazandı. 

Emniyet mensuplarına ve jandarma birimlerine eğitimler verdi. 

Japonya'da yapılan Honda uluslararası eğitmen yarışmalarında Honda Türkiyeyi temsil etti. 

Macaristan'da 2008 yılında kurulan Honda Eğitim Merkezinin kuruluşunda, eğitmen seçmelerinde ve eğitimlerinde görev aldı. 

Soner PEHLİVAN

1983 yılında Kocaeli’de doğdu. Küçük yaşta başlayan bisiklet tutkusu daha sonra motosiklet sevdasına donüştü.

2008 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı.

Motosiklet Eğitmenlik eğitimini aldıktan sonra Güvenli Sürüş Eğitmeni olmaya hak kazandı ve eğitmenlik kariyeri başladı. Yurt içi seyahatlarıyla güvenli ve ileri sürüş tekniklerini geliştirmek amacıyla birçok aktiviteye, turlara katılarak motosiklet tutkusunu hayat tarzına dönüştürdü.

Motosiklet kullanmayı her an öğrenmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu düşünerek kendini geliştirmek, yenilemek ve Honda Motosiklet Eğitim Merkezi'ne gelen öğrencilerine daha faydalı olabilmek adına halen çeşitli eğitimlere katılmaktadır. Motosiklet alanındaki yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.