Nihat TAŞKIN

1985 yılında İzmit'te doğdu. 2001 yılından beri aktif motosiklet kullanmakta olup gelişim çalışmalarına katılarak özellikle motosiklet alanında kendisini geliştirmiştir. Gerekli olan çalışmaları başarıyla tamamladıktan sonra Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde 2016 yılından itibaren motosiklet uzmanı olarak görev almaktadır.

Hakan AKKOL

19.12.1983 tarihinde Balıkesir’de dogdu. Bisiklet ile ilk defa 7 yaşında tanıştı. Bisikletin verdiği özgürlüğü ve tutkuyu daha sonra motosiklet ile devam ettirdi. Motosiklet ile ilk tanışması ortaokul sonlarında başladı. 2007 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı. Motosiklet uzman uygulamalarını başarıyla tamamlayarak tedbirli kullanım uzmanı oldu. Emniyet mensuplarına, Sağlık Bakanlığı ilk yardım personeline, jandarma birimlerine çeşitli gelişim dersleri verdi. Yurt içi seyahatleriyle tedbirli ve ileri kullanış tekniklerini geliştirmek amacıyla birçok aktiviteye, turlara katılarak motosiklet tutkusunu hayat tarzına dönüştürdü.

 

Motosiklet kullanmayı her an öğrenmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu düşünerek kendini geliştirmek, yenilemek ve Honda Gelişim Merkezi’ne gelen katılımcılara daha faydalı olabilmek adına halen çeşitli gelişim çalışmalarına katılmaktadır. Motosiklet alanındaki yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.

Selim ERGEÇER

1982 yılında İstanbul'da doğdu. Küçük yaşta başlayan iki teker sevdası ailesinin desteği ile motosiklet sevdasına dönüştü. 2006 yılında Honda Türkiye'de tedbirli kullanım çalışmaları aldı.

2008 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı. Motosiklet uzmanlık uygulamalarını başarıyla tamamladıktan sonra tedbirli kullanım uzmanı olmaya hak kazandı ve uzmanlık kariyerine başladı.

Birçok motosiklet grubuyla tedbirli turlara katılarak motosiklet tutkusunu hayat tarzına dönüştürdü. Motosiklet kullanmayı her an öğrenmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu düşünerek kendini geliştirmek, yenilemek ve Honda Gelişim Merkezi’ne gelen katılımcılara daha faydalı olabilmek adına halen çeşitli gelişim çalışmalarına katılmaktadır. Motosiklet alanındaki yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.

Tayfun GÜLHAN

1970 tarihinde İstanbul Arnavutköy'de doğdu. Altı yaşında bisikletle tanışmasıyla iki teker macerası başladı ve motosikletle ilk tecrübelerini ortaokul yıllarında yaşadı. 2004 yılına kadar yurt içi ve yurt dışında sayısız geziler yaparak değişik motosiklet kültürleriyle tanıştı.

Gerek tedbirli kullanım gerekse pistte gelişim çalışmaları alarak kendisini geliştirdi.  2004 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı ve Motosiklet Gelişim Merkezi'nde tedbirli kullanım uzmanı olmaya hak kazandı. Emniyet mensuplarına ve jandarma birimlerine gelişim dersleri verdi.

Japonya'da yapılan Honda uluslararası uzmanlık yarışmalarında Honda Türkiye’yi temsil etti. Macaristan'da 2008 yılında kurulan Honda Uzmanlık Merkezi’nin kuruluşunda, uzman seçmelerinde ve uygulamalarında görev aldı.

Soner PEHLİVAN

1983 yılında Kocaeli’de doğdu. Küçük yaşta başlayan bisiklet tutkusu daha sonra motosiklet sevdasına dönüştü.

2008 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı. Motosiklet Uzmanlık çalışmalarını aldıktan sonra tedbirli kullanım uzmanı olmaya hak kazandı ve uzmanlık kariyeri başladı. Yurt içi seyahatleriyle tedbirli ve ileri kullanım tekniklerini geliştirmek amacıyla birçok aktiviteye, turlara katılarak motosiklet tutkusunu hayat tarzına dönüştürdü.

Motosiklet kullanmayı her an öğrenmenin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu düşünerek kendini geliştirmek, yenilemek ve Honda Gelişim Merkezi'ne gelen katılımcılara daha faydalı olabilmek adına halen çeşitli gelişim çalışmalarına katılmaktadır. Motosiklet alanındaki yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.